Багато років громадськість вимагала знищення монополії на ринку реалізації енергії і ось нарешті відкрита система Прозорро.Продажі вирішила це питання. Вона стала пріоритетом уряду. Саме аукціони продажу енергії та палива, що проводяться на десятках офіційних майданчиків Prozorro.Sale, приваблюють величезну кількість нових клієнтів, що в свою чергу гарантує реалізацію наявних лотів в максимально короткі терміни за низькою ціною. Більше інформації за посланням: www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/.

Як провести викуп максимально відкрито та прозоро

21.10.2019 р законодавство України, пов’язане з процедурами купівлі енергії, встановило правила подібних процедур для фізичних та юридичних осіб. Наприклад, є правила, які стежать за проведенням продажу за допомогою багаторівневої електронної системи, що включає в себе ЦБД та модулі для аукціонів на спеціальних електронних майданчиках.

Законодавство встановило прості та прозорі правила для проведення подібних аукціонів з метою продажу енергетичних ресурсів. Ця реформа не просто повертає втрачені гроші, але й привнесе в економіку України гроші іноземних інвесторів.

Міністерства країни, пов’язані з розвитком економіки та торгівлі, держпідприємство ProZorro.Sale, об’єднання банкірів та українських юристів були активно проти тоді ще існуючої системи монопольних торгів енергією. На даний момент «торги для обраних» канули в лету, включатися в них за допомогою системи ProZorro.Sale може кожен бажаючий громадянин. Система вже на даний момент володіє більше 43 майданчиками для проведення онлайн аукціонів з офіційною державною акредитацією.

Реалізація через електронні майданчики Прозорро.Продажі

Запущена ще в 2016 році система Прозорро.Продажі відразу ж показала свій рівень ефективності та прозорості. До сих пір цей аукціон вважався одним з найчесніших, відкритих і прибуткових. За допомогою реалізації енергії в форматі публічних аукціонів, кожен громадянин зможе зробити ставку, головне мати реєстрацію та надати необхідні документи. Все, що знадобиться далі – будь-який електронний пристрій з виходом в мережу Інтернет.

Мінімально можливе збільшення ціни лота варто в 20%, проте досить часто лоти продаються та в кілька разів дорожче від своєї початкової вартості. Саме подібні випадки зробили торги арештованого майна для кредиторів настільки прибутковими й швидкими, в цей же час будь-який зареєстрований користувач може придбати цікаві для нього товари і права власності на нерухоме майно за привабливими цінами.

Written by